Перші враження це можуть бути найкращі рукавички, які в мене були. Роками користувався RDX, але наповнення долоні там недостатнє для великих ваг. Випробував ці рукавички на плечах, спині (гантелі по 20 кг) та грудях (штанга 80 кг). Відчуваю повну підтримку, відмінна амортизація долоні та дуже комфор..
18.06.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів