Використовую ці окуляри як основні, плаваю в басейні 2-3 рази на тиждень. Раніше з іншими моделями були проблеми вони занадто сильно тиснули на очні яблука, а ці сидять комфортно. Якщо у вас була така ж проблема, раджу спробувати ці. Прилягають щільно. Після того як я підібрав потрібний носовий міст..
22.06.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів